Vicepreședintele Consiliului Județean Cluj, domnul Radu Rațiu, a participat joi, 26 iunie a.c., împreună cu consilierii județeni, în Piața Avram Iancu din Cluj-Napoca, la ceremonia publică de înălțare a Drapelului Național, aceasta fiind parte a manifestărilor prilejuite de celebrarea Zilei Drapelului Național.
Vicepreședintele Consiliului Județean Cluj, domnul Radu Rațiu, a participat joi, 26 iunie a.c., împreună cu consilierii județeni, în Piața Avram Iancu din Cluj-Napoca, la ceremonia publică de înălțare a Drapelului Național, aceasta fiind parte a manifestărilor prilejuite de celebrarea Zilei Drapelului Național.
“Pact pentru valabil până la sfârșitul anului și soluții pentru deblocarea situației politice actuale. Prioritatea noastră rămâne stabilitatea României! La consultările de astăzi de la Palatul Cotroceni,