” O fotografie buna e una care ramane cu tine pentru totdeauna, o asimilezi, ti-o insusesti si-o vezi cu ochii mintii cand ai nevoie de ea.”
(Radu Salcudeanu,De ce fotografia? Autori : Andrei Baciu, Cristina Tinta, Dorin Bofan, Ed.Filos 2013)
“Fotografia este vis, relaxare, jurnal, joaca, dragoste si moment. O fotografie buna este o stare sufleteasca transformata intr-un estetic sublim. Restul sunt jumatati de masura…” (Florin Emil
” O imagine buna poate genera stari sufletesti complexe
…Nu cred ca pot defini, in cuvinte clare, o
” Gandindu-ma ca o fotografie este un dialog mut
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ