Grupa A
Qatar – Ecuador (duminică 20 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Senegal – Olanda (luni, 21 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Qatar – Senegal (vineri 25 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Olanda – Ecuador (vineri 25 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Olanda – Qatar (marţi 29 noiembrie, 17:00, TVR 1)
Ecuador – Senegal (marţi 29 noiembrie, 17:00, TVR 2)
Grupa B
Anglia – Iran (luni 21 noiembrie, 15:00, TVR 1)
SUA – Ţara Galilor (luni 21 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Ţara Galilor – Iran (vineri 25 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Anglia – SUA (vineri 25 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Ţara Galilor – Anglia (marţi 29 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Iran – SUA (marţi 29 noiembrie, 21:00, TVR 2)
Grupa C
Argentina – Arabia Saudită (marţi 22 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Mexic – Polonia (marţi 22 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Polonia – Arabia Saudită (sâmbătă 26 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Argentina – Mexic (sâmbătă 26 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Polonia – Argentina (miercuri 30 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Arabia Saudită – Mexic (miercuri 30 noiembrie, 21:00, TVR 2)
Grupa D
Danemarca – Tunisia (marţi 22 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Franţa – Australia (marţi 22 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Tunisia – Australia (sâmbătă 26 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Franţa – Danemarca (sâmbătă 26 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Australia – Danemarca (miercuri 30 noiembrie, 17:00, TVR 1)
Tunisia – Franţa (miercuri 30 noiembrie, 17:00, TVR 2)
Grupa E
Germania – Japonia (miercuri 23 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Spania – Costa Rica (miercuri 23 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Japonia – Costa Rica (duminică 27 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Spania – Germania (duminică 27 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Japonia – Spania (joi 1 decembrie, 21:00, TVR 2)
Costa Rica – Germania (joi 1 decembrie, 21:00, TVR 1)
Grupa F
Maroc – Croaţia (miercuri 23 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Belgia – Canada (miercuri 23 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Belgia – Maroc (duminică 27 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Croaţia – Canada (duminică 27 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Croaţia – Belgia (joi 1 decembrie, 17:00, TVR 1)
Canada – Maroc (joi 1 decembrie, 17:00, TVR 2)
Grupa G
Elveţia – Camerun (joi 24 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Brazilia – Serbia (joi 24 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Camerun – Serbia (luni 28 noiembrie, 12:00, TVR 1)
Brazilia – Elveţia (luni 28 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Serbia – Elveţia (vineri 2 decembrie, 21:00, TVR 2)
Camerun – Brazilia (vineri 2 decembrie, 21:00, TVR 1)
Grupa H
Uruguay – Coreea de Sud (joi 24 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Portugalia – Ghana (joi 24 noiembrie, 18:00, TVR 1)
Portugalia – Uruguay (luni 28 noiembrie, 21:00, TVR 1)
Coreea de Sud – Ghana (luni 28 noiembrie, 15:00, TVR 1)
Ghana – Uruguay (vineri 2 decembrie, 17:00, TVR 1)
Coreea de Sud – Portugalia (vineri 2 decembrie, 17:00, TVR 2)
CM Qatar 2022, fazele superioare
Optimi de finală: sâmbătă 3 decembrie – marţi 6 decembrie
Sferturi de finală: vineri 9 decembrie – sâmbătă 10 decembrie
Semifinale: marți 13 decembrie și miercuri 14 decembrie
Finala mică: sâmbătă 17 decembrie
Finala mare: duminică 18 decembrie