“Fotografia este memoria vizuala a timpului. O fotografie buna este cea care te indeamna sa o privesti pe indelete si pe care ai vrea sa o revezi. ”
(Andrei Birsan, De ce fotografia? Autori : Andrei Baciu, Cristina Tinta, Dorin Bofan, Ed.Filos 2013)
“Consider ca toate fotografiile au ceva frumos, cel putin pentru cel care a declansat butonul de pe aparat, caci daca nu i-ar fi placut ceva la acel
“Fotografia este vis, relaxare, jurnal, joaca, dragoste si moment.
” O imagine buna poate genera stari sufletesti complexe
…Nu cred ca pot defini, in cuvinte clare, o
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ