“O fotografie buna este o fotografie care nu mai are nevoie de cuvinte”
(Cristina Venedict, De ce fotografia? Autori : Andrei Baciu, Cristina Tinta, Dorin Bofan, Ed.Filos 2013)
“Fotografia buna? …. O imagine care te cuprinde si care se lasa cuprinsa. O fotografie care e musai sa nasca un semn de intrebare caruia sa-i gasesti,
“Consider ca toate fotografiile au ceva frumos, cel putin
“Fotografia este vis, relaxare, jurnal, joaca, dragoste si moment.
” O imagine buna poate genera stari sufletesti complexe
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ