” O fotografie buna e una care ramane cu tine pentru totdeauna, o asimilezi, ti-o insusesti si-o vezi cu ochii mintii cand ai nevoie de ea.”
(Radu Salcudeanu,De ce fotografia? Autori : Andrei Baciu, Cristina Tinta, Dorin Bofan, Ed.Filos 2013)
“Consider ca toate fotografiile au ceva frumos, cel putin pentru cel care a declansat butonul de pe aparat, caci daca nu i-ar fi placut ceva la acel
“Fotografia este vis, relaxare, jurnal, joaca, dragoste si moment.
” O imagine buna poate genera stari sufletesti complexe
…Nu cred ca pot defini, in cuvinte clare, o
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ