” Fotografia este modul meu de a relationa cu lumea. Si cu mine insami, de fapt. O fotografie buna este una care-si povesteste singura povestea. ”
(Emese Benko, De ce fotografia? Autori : Andrei Baciu, Cristina Tinta, Dorin Bofan, Ed.Filos 2013)
“Fotografia este memoria vizuala a timpului. O fotografie buna este cea care te indeamna sa o privesti pe indelete si pe care ai vrea sa
“O fotografie buna este aceea care reuseste sa-mi atraga
“O fotografie buna nu tine de gusturi sau de
‘O fotografie buna nu intra neaparat in niste tipare
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ