Lista celor 1030 de magistrati care solicita Ministrului Justiției sa abandoneze imediat procedura de revocare a Procurorului General al României

October 26, 2018
158 Views

Peste 1000 de magistrați susțin, cu titlu individual, solicitarea adresată Ministrului Justiției de a abandona imediat procedura de revocare a Procurorului General al României

Forumul Judecătorilor din România și Mișcarea pentru Apărarea Statutului Procurorilor solicită ferm Ministrului Justiției să abandoneze imediat procedura de revocare a Procurorului General al României

 

  1. Alina Mihaela Palancanu, Tribunalul Neamț
  2. Florina Ionescu, Tribunalul Neamț
  3. Zlate Nadia, DNA ST Constanța
  4. Sorin Beteringhe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  5. Sorin Constantinescu, DNA Constanța
  6. Diac Ana Maria Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  7. Marinel Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  8. Nutu Doina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  9. Buzoianu Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  10. Barbulescu Florin Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  11. Paunica Ionut, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  12. Pacuraru Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  13. Obreja Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureș
  14. Wechter Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureș
  15. Arpinte Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  16. Sorina Marinas, Curtea de Apel Craiova
  17. Nicolae Cosarca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureș
  18. Constantinescu Laurentiu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Motru
  19. Rus Lavinia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
  20. Bic Iustin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  21. Brindea Oana-Rozalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targu Mures
  22. Stoian Ioan-Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  23. Ciprian Bodu, DNA ST Constanța
  24. Taghiev Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacau
  25. Maria Violeta Duca, Judecator Curtea de Apel Bucuresti
  26. Laurentiu Grecu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  27. Mursoi Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  28. Alina Stamate-Tamasan, Tribunalul Maramureș
  29. Alin Amuscalitei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  30. Munteanu Adriana-Natalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrita
  31. Todea Laurențiu Mirel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  32. Radu Florea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  33. Asmarandei Andrei Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  34. Ciprian Coada, Curtea de Apel Constanța
  35. Andrei Doncea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  36. Doina Zavalasi, Curtea de Apel Craiova
  37. Ioana Tabacu, Judecatoria Craiova
  38. Tatiana Bîrță, Judecătoria Craiova
  39. Naghiu Dida, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  40. Marin Calusaru, DNA ST Craiova
  41. Balasanu Alexandru, Judecatoria Botosani
  42. Tifachi Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  43. Cosmin Ungureanu, Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea
  44. Ioana Guțu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  45. Stefan Dorina-Roxana, Judecatoria Craiova
  46. Ciornei Dan-Constantin, auditor de justiție
  47. Dicu Maria, Judecatoria Botosani
  48. Tincu Diana, Judecatoria Botosani
  49. Catalin Mormoe, Judecatoria Piatra Neamt
  50. Ursuț Cristian, auditor de justitie an II
  51. Adriana Steliana Bidică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  52. Simion Boris, auditor de justitie anul II
  53. Bondar Elena Teodora, auditor de justiție anul II
  54. Bucur Ioana, auditor de justitie anul 2
  55. Innana Meleanca, auditor de justitie, anul II
  56. Panturu Valentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  57. Pantiru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  58. Simon Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  59. Tătar Gabriel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  60. Sarca Delea Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  61. Peczi Anamaria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  62. Simon Dragoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  63. Sendroni Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  64. Satmarici Iulia-Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  65. Liposchi Nicolae, Judecătoria Brad
  66. Pop Florina, auditor de justitie anul II
  67. Sprîncu Ana-Maria, Judecătoria Craiova
  68. Eduard Ștefan Jilavu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  69. Ioan Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  70. Adina Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  71. Tanasă Cătălina-Elena, auditor de justiție anul II
  72. Bogdan Rocsin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 Bucuresti
  73. Bors Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacau
  74. Finica Sorina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacau
  75. Crețan Daniel-Alexandru, auditor de justiție anul II
  76. Lucian Marinescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  77. Renyi Erika, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  78. Pasc Daniela Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  79. Rares Ciausu, DIICOT ST Cluj
  80. Ioan-Paul Chiș, DNA ST Centrală
  81. Pîrlog Bogdan Ciprian, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  82. Marcu Ionuț, DIICOT Structura Centrală
  83. Ruxandra Grecu, Curtea de Apel Bucureşti
  84. Manuela Luduşan, Curtea de Apel Bucureşti
  85. George Matei, Curtea de Apel Bucureşti
  86. Resmerita Clement-Mihai, DNA
  87. Ancuta Ailene, Judecătoria Iasi
  88. Cozmei Daniela, Judecătoria Iasi
  89. Palaghia Marius, Judecătoria Iasi
  90. Sauciuc Andrei , Judecătoria Iasi
  91. Sauciuc Ramona, Judecătoria Pașcani
  92. Pantea Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  93. Dana Stoian, Judecatoria Craiova
  94. Doroftei Georgiana, auditor de justiție anul II
  95. Stancu Costin Andreei, Curtea de Apel Pitești
  96. Păduraru Ana – Maria, Judecătoria Giurgiu
  97. Simion Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  98. Anca Lazar, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  99. Stanciu Gabriela, DNA ST Constanta
  100. Bodean Andrei, DNA ST Constanta
  101. Totora Vlad-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  102. Anghel Alexandru Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  103. Luca Cristian-Nicolae, Judecătoria Iași
  104. Cristina Țapliuc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  105. Iulia Casap, Judecatoria Oradea
  106. Volintiru Alexandru-Nicolae, Judecătoria Sectorului 1
  107. Andrei-Radu Dincă, Tribunalul Teleorman
  108. Oana Livia Apetri, Judecatoria Tirgu Neamt
  109. Vlad Elena Claudia, Judecătoria Slatina
  110. Necula Mihai, auditor de justiție, anul I
  111. Beatrice Simion, Judecătoria Sectorului 5 Bucuresti
  112. Dinu Rebecca- Zinca,Tribunalul București
  113. Enache Valentin Florian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  114. Calai Patricia Carmen, auditor de justitie anul II
  115. Andreea Mihaela Bradu, Tribunalul Bucuresti
  116. Daniela Bratulea, Parchetul de pe langa Judecatoria Ramnicu Sarat
  117. Rad Iuliana, Judecătoria Târgu-Mureș
  118. Patrana Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  119. Corina Dinică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  120. Fadei Pavel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  121. Ududec Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  122. Birtoc Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  123. Dana Maria Halici, Judecatoria Tirgu Neamt
  124. Pelinel Monica Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  125. Sasu Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timis
  126. Maris Madalina, auditor de justiție anul II
  127. Povaliceanu Claudia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  128. Bochis Angela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  129. Indre Timea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  130. Profira Cezar, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  131. Minac Denisa Mădălina, auditor de justiție anul I
  132. Iulian Dîrzeanu, Tribunalul Bucuresti
  133. Mihaela Beldie Canela, DNA ST Centrală
  134. Băleanu Anda Maria, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  135. Roșu Cristina, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  136. Ursu Oana Alina, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  137. Paiusi Marius Teodor, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  138. Vasile Marc, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  139. Bogdan George, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  140. Pop Ștefan Roxana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mures
  141. Calin Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mures
  142. Lungu Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  143. Ramona Poenaru, Judecătoria Brad
  144. Negulescu Ioana Luiza, Judecatoria Giurgiu
  145. Carina Gabriela Lungu, auditor de justitie anul II
  146. Dulamă Ioana Cătălina, auditor de justiție anul I
  147. Sfîca Aglaia Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  148. Grajdeanu Constantin, auditor de justiție anul II
  149. Hurducaciu Tudor Mădălin, auditor de justiție anul II
  150. Razvan M. Pintea, auditor de justitie anul I
  151. Padeanu Cătălina Petruta, Judecătoria Craiova
  152. Papuc Mădălina-Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Odorheiu Secuiesc
  153. Trastau Olimpia-Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timis
  154. Cîrstoiu Matei, auditor de justitie anul II
  155. Rusu Larisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  156. Ciprian Pelmuș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  157. Mona Anton, auditor de justitie anul II
  158. Rebrean Bogdan, auditor de justitie anul I
  159. Profir Mihaela, Judecătoria Târgu Jiu
  160. Mihaela Bădan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
  161. Marius Valcu, DNA Structura Centrala
  162. Constantin Conortos, DNA ST Constanta
  163. Vasile Abagiu, DNA ST Constanta
  164. Camelia Maria Conortos, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanta
  165. Popa Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  166. Deac Bogdana, Judecatoria Gherla
  167. Rusu Dana Ioana, Judecatoria Gherla
  168. Ioan Georgiu, Judecatoria Gherla
  169. Andreea-Elisabeta Ungurean, Judecatoria Gherla
  170. Circiumaru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  171. Fitigau Vasile, Tribunalul Bucureşti
  172. Ciungan Georgeta, Judecatoria Focsani
  173. Violeta Nae, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  174. Albulescu Camelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  175. Cristina Mocioi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  176. Curici Seia-Iasmina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  177. Simona Florescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitesti
  178. Marin Ana-Corina, Judecătoria Vălenii de Munte
  179. Anghel Monica, Judecătoria Vălenii de Munte
  180. Stănciulescu Ion, Judecătoria Vălenii de Munte
  181. Doina Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitesti
  182. Toma Andreea, auditor de justitie anul II
  183. Oprea Veronica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzau
  184. Adriana Tascan, Judecatoria Buftea
  185. Vieriu Tudor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  186. Vieriu Dorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  187. Talmacel Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  188. Pricope Laura, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  189. Cucos Ana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  190. Gradinaru Christian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  191. Varganici Dragos, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  192. Anda Ungurean, Judecatoria Botosani
  193. Budiana Raluca Georgeta, Judecatoria Craiova
  194. Pop Andrei, auditor de justitie anul I
  195. Mihai Negulescu, DIICOT ST Brașov
  196. Cristi Danilet, Tribunalul Cluj
  197. Ioana Elena Cimpean, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  198. Izabela Ana Maria Ion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  199. Alexandru Dulce, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  200. Ramona Arvinte, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  201. Dinu Mihai Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  202. Valentin Toduta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  203. Stefanita Gogea, DIICOT
  204. Obreja Irinciuc Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
  205. Chivu Claudia Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  206. Coralia Lapadat, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  207. Buculea Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  208. Corogeanu Cristian Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  209. Adriana Ionici, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  210. Răzvan Tuduce, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  211. Amelia Chiorean, Judecatoria Vatra Dornei
  212. Dreana Răzvan-Adrian, auditor de justitie anul I
  213. Micu George, auditor de justitie anul II
  214. Mihai Teodor Dorcu, auditor de justitie anul I
  215. Moroșan Andrada-Sabina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  216. Ana Muresan, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  217. Alexandra Dordea, DNA Structura Centrala
  218. Oana Stroiu, Curtea de Apel Brasov
  219. Paul Manciu, Judecatoria Moinesti
  220. Mihaela Adriana Moacă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  221. Diana Călinescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  222. Cilniceanu Andra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  223. Gavrila George Virgil, DIICOT ST Centrala
  224. Benchea Vlad Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
  225. Benchea Andra Georgeta, Judecătoria Sebes
  226. Valentin Urițescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
  227. Diana Maria Urițescu, Judecătoria Dej
  228. Ruxandra Andreea Georgescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  229. Roxana Ciotu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  230. Adrian Constantin Zaharia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  231. Adriana Iacob, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  232. Cîmpan Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  233. Flavius Bidihon, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  234. Cristescu Cosmin,Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  235. Creola Neagu, DIICOT
  236. Iacob Mara, Judecătoria Constanta
  237. Vilculescu Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitesti
  238. Tremura Mirel-Cristian, auditor de justitie anul II
  239. Lucian Dieac, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
  240. Dobre Mihai Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  241. Argesanu Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitesti
  242. Adrian Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  243. Dobre Aurelia Madalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  244. Filip Radu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  245. Ion Teodor Valentin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitesti
  246. Carnariu Mihai Madalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  247. Lazãr Aida, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  248. Raluca Nor-Bosnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  249. Sorin Sofronia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
  250. Nicodin Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  251. Berbece Orlando, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  252. Anca Codreanu, Tribunalul Brașov
  253. Laura Ceh, DIICOT
  254. Alina Fuioagă, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
  255. Ines Zarcula, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  256. Cristi Ciocanta, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacau
  257. Cimpean Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  258. Cristina Maria Luca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  259. Riza Florentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  260. Maria Izdruga, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  261. Motea Flavius, Judecatoria Oradea
  262. Tudor Vasiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  263. Adi Lucian Răduică, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  264. Gheorghe Ciocan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  265. Vlad Grigorescu, DNA
  266. Claudia Bodean, Curtea de Apel Constanta
  267. Adelina Petculescu, auditor de justiție anul II
  268. Motohoi Monica, auditor de justitie anul II
  269. Banoti Madalina, Judecatoria Constanta
  270. Vasile Adriana-Mihaela, Judecatoria Constanta
  271. Emanuela Dulgheru, Tribunalul București
  272. Dobrescu Flaviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria J Cluj Napoca
  273. Horsia Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  274. Andreica Lucia, Parchetul de pe lângă Judecătoria J Cluj Napoca
  275. Neacsa Mihaela,Tribunalul Arges
  276. Bursuc Andreea Claudia, DIICOT
  277. Mihai Valentin, DIICOT
  278. Moraru Cristina, DIICOT
  279. Corina Maria Giurgiu, Judecatoria Bistrita
  280. Crina Cristina Capota, Judecatoria Dej
  281. Anca Iovan, DIICOT
  282. Maria Rimniceanu, DIICOT
  283. Anghel Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  284. Carnariu Bianca Dana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  285. Margina Cătălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  286. Nora Alexandra Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  287. Daniel Alexandru Crișan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  288. Alina Andreea Berchișan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  289. Simon Antoniu,Curtea de Apel Cluj
  290. Sprîncu Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  291. Crivat Marius, DIICOT
  292. Razlog Ana Maria, Judecatoria Galaţi
  293. Patras Alexandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iasi
  294. Mintari Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iasi
  295. Ionescu Bogdan, Judecatoria Videle
  296. Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad
  297. Andrei Jurca, Parchetul de pe langa Judecatoria Timisoara
  298. Tatar Emanuela Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braila
  299. Cristea Ana Liliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  300. Gheorghe Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  301. Dundev Alma Maria, Parchetul de pe langa Judecatoria Sighisoara
  302. Galatanu Maria Mirela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  303. Popescu Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  304. Gherghina Alina Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  305. Chisbora Mircea-Cristian, Judecatoria Bistrita
  306. Dan Catalina,Tribunalul Arges
  307. Moldovan Nicoleta Laura, Judecatoria Bistrita
  308. Mihai Monica Mihaela, Judecatoria Iasi
  309. Marian Clement Virgil, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  310. Cristina – Roxana Stan, Tribunalul Specializat Arges
  311. Mircea Stan, Curtea de Apel Pitesti
  312. Roman Nelu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  313. Vîlcea Luciana Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  314. Bardas Gelu Daniel, Judecatoria Galati
  315. Ioşca Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  316. Cobiscan Alexandru, Judecătoria Sectorului 1
  317. Criste Remus Paul, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  318. Vasile Andreea Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  319. Stoenescu Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  320. Stroescu Bobby Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  321. Aurelian Manzu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  322. Nicolae Stamate-Tămăşan, Tribunalul Maramureş
  323. Gabriela Bratu, Judecatoria Piatra Neamț
  324. Buda Dorel Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  325. Nedelcu Giulio-Costel, Tribunalul Galaţi
  326. Puiulescu Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Curtea de Arges
  327. Ungureanu Daniel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzau
  328. Botoghina Sandel, DIICOT
  329. Alina Neculai, Curtea de Apel Suceava
  330. Morar Adrian, Judecatoria Târgu Mureș
  331. Mihaela Maga, Tribunalul Botoșani
  332. Ungureanu Manuela, DIICOT
  333. Georgescu Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  334. Adrian Neagu, Judecatoria Arad
  335. Cotovelea Gabriel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Campulung
  336. Tabirta Lorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  337. Ana-Maria Neagu, Judecatoria Arad
  338. Farcas Carmen-Mihaela, auditor de justitie anul II
  339. Temeian Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  340. Ciopa Ani-Claudia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  341. Bene Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Bujor
  342. Dunca Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  343. Jica Antonela Alis, Judecatoria Vălenii de Munte
  344. Gabriela Taras, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  345. Siea Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Curtea de Arges
  346. Trenca Ionela Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  347. Iosifescu Răzvan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  348. Grigore Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  349. Gâlcescu Dan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  350. Colceriu Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  351. Tokos Lehel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  352. Fabian Kinga, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  353. Moldovan Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  354. Gheorghe Valentina-Mihaela, auditor de justitie anul II
  355. Butariu Adina Cristiana, auditor de justitie anul II
  356. Negrut Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  357. Iordache Adrian Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  358. German Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  359. Dragoș Chiriac, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  360. Dezso Margit Dora, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gheorgheni
  361. Bosanciuc Paul-Cosmin, Parchetul de pe langa Judecătoria Targoviste
  362. Cristina Muresan, Parchetul de pe langa Judecătoria Sectorului 1 Bucuresti
  363. Alexandru Bogdan Pop, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mures
  364. Cirneciu Felicia Tincuta, Judecătoria Sectorului 2
  365. Cosmina Chirila, Judecatoria Cluj-Napoca
  366. Cristiana Carpinean, Judecatoria Dej
  367. Titu Adriana-Meda, DNA ST Cluj
  368. Codreanu Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  369. Teodoru Raluca, auditor de justitie anul 1
  370. Lapadat Adina Stefania, auditor de justitie anul I
  371. Sas George Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  372. Mihaiela Grosu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  373. Pau Adriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  374. Răpsigan Andreea-Mădălina, auditor de justiție anul I
  375. Baron Alina-Gabriela, Judecătoria Sectorului 4
  376. Oprescu Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  377. Miron Ciprian, Tribunalul Suceava
  378. Cristina Călușaru, Tribunalul Dolj
  379. Alina Grigore, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targoviste
  380. Mihai Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targoviste
  381. Ardelean Cristian, DNA
  382. Gondor Oresia,Tribunalul Maramures
  383. Radu Harja, Tribunal Bihor
  384. Anca Gheorghiu, Tribunalul Bucuresti
  385. Rosiu Simona, Judecătoria Tg Mures
  386. Veronica Gavris-Todinca, Judecătoria Sighetu-Marmatiei
  387. Enescu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  388. Miron Simona, Judecătoria Botosani
  389. Petrov Irina, auditor de justitie anul I
  390. Ramona-Elena Bolla, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  391. Voiculescu Corina, auditor de justitie anul I
  392. Todoran Adrian Petre, DIICOT
  393. Camelia Bogdan, Curtea de Apel Bucuresti
  394. Cristian Dinu, DIICOT BT Sibiu
  395. Simona Enache, DIICOT BT Sibiu
  396. Gheorghe Sava, DIICOT BT Sibiu
  397. Bătrînu Iuliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  398. Jarca Cristian-Paul, auditor de justiție anul I
  399. Ciprian Man, DNA
  400. Mihaela Durnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  401. Toncu Flavia-Ioana, auditor de justitie anul I
  402. Catalina Stoian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  403. Adelina Zamfir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  404. Drula Carim, auditor de justitie anul II
  405. Bocai Adina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  406. Cirdei Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  407. Penciuc Andrada-Roxana, Judecătoria Deva
  408. Brindea Dan-Eugen, Parchetul de pe lângă Tribunalul Salaj
  409. Baran Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucuresti
  410. Apostol Giorgiana Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  411. Cirneciu Liviu Cristian, Judecatoria Zarnesti
  412. Stoica Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targoviste
  413. Popa Valerica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targoviste
  414. Simona Oltean, Tribunalul Olt
  415. Liana Ramona Zglimbea, Tribunalul Dolj
  416. Irina Isar, DIICOT Structura Centrala
  417. Catalin Marcel Ivan, Parchetul de pe langa Curtea de Apel Targu-Mures
  418. Oltean Sorana-Zamfira, auditor de justitie anul I
  419. Burlacu Adina, auditor de justitie anul I
  420. Focsa Lavinia, Judecatoria Sectorului 1 București
  421. Corina Maria Florea, Judecătoria Oradea
  422. Taus Simona, Judecătoria Brasov
  423. Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focsani
  424. Iordan Laurentiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  425. Alina Andritoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  426. Munge Mircea Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  427. Mungiu Ramona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  428. Chifan Vasile, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  429. Enculescu Veta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  430. Zaharia Ștefania Nicoleta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  431. Alexandru Genoveva, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  432. Ispir Iulian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  433. Ispir Daniela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  434. Galatan Anisoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  435. Cristina Boaje, Tribunalul Bucuresti
  436. Bãra Bianca-Codruta, Judecatoria Caransebes
  437. Mihoc Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
  438. Țîrlea Adrian, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  439. Pelmus Atena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  440. Răşcanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  441. Alba Radu Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  442. Livia Maria Mercan, Tribunalul Argeș
  443. Voinigescu Adrian, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  444. Zamfir Nicoleta Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  445. Bradean Raluca Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  446. Carmen Nicuta, DIICOT Bucuresti
  447. Dobrea Laura, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  448. Ciutac Mircea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  449. Gordan Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  450. Dedulescu Liviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braila
  451. Colț Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braila
  452. Velea Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braila
  453. Raluca Alexandra Munteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  454. Paiusi Liviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
  455. Claudiu Sandu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brasov
  456. Alexa Mona Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  457. Panaite Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  458. Belu Cristina Alexandra, auditor de justitie anul II
  459. Boșianu Diana Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  460. Sava Alexandra Teona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  461. Bratuleanu Emilian Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  462. Sandu Maria-Irina, Judecătoria Brasov
  463. Azamfirei Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
  464. Visovan Cristina-Ingrid, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmatiei
  465. Catalin Marian Bunduc, DIICOT Bucuresti
  466. Stegeran Roxana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  467. Buda Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  468. Moscu Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  469. George Daniel Danca, Parchetul Tribunalului pt Minori și Familie Brașov
  470. Ion Dorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  471. Gudumac Octavian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  472. Mocanu Irinel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  473. Mihai Anca Anamaria, Judecatoria Strehaia
  474. Roibu Violeta Marilena, Judecatoria Giurgiu
  475. Toma Elena Mihaela, Judecătoria Târgoviște
  476. Benchis Diana Roxana, auditor de justitie anul II
  477. Eduard Borjog, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  478. Anca Ghimici, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  479. Ana Dieac, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  480. Cazacu Dan-Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
  481. Maria Alexandra Mocanu, Judecatoria Ploiesti
  482. Ciobanu Ionica Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  483. Irina Șerban, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  484. Carstea Alina Viorica, Judecătoria Luduș
  485. Coca Daniel Alin, DNA ST Iasi
  486. Hau Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  487. Rus Lucian Claudiu, DNA ST Oradea
  488. Bunea Cătălin, Judecătoria Sectorului 1
  489. Mișcoci (Danciu) Loredana Elena, auditor de justiție anul I
  490. Cristina Garda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  491. Miroiu Floriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  492. Cercega Lidia, auditor de justiție anul I
  493. Delia Duros, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  494. Adriana Alexe, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  495. Mihaela Ion, Judecătoria Buzău
  496. Țurlui Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  497. Andreea Vilău, Judecătoria Buzău
  498. Ana Maria Chirilă, Judecătoria Cluj Napoca
  499. Ștefana Carasel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  500. Serban Rareș, Curtea de Apel Oradea
  501. Stancu Marius, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  502. Livia Brates, Judecatoria Alexandria
  503. Vale Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
  504. Mihai Mesaros, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  505. Felicia Vlad, DNA ST Brasov
  506. Cristina Grecu, Tribunalul Ilfov
  507. Sabina Cotoara, Judecătoria Turda
  508. Ovidiu-Stefan Scarlatescu, Judecatoria Faget
  509. Iulia Crişan, DNA Structura Centrala
  510. Șuiu Andrada Laura, auditor de justitie anul II
  511. Saulea Stefania Zoie, auditor de justitie anul II
  512. Sarban Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetesti
  513. Florescu Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  514. Olivera Mustață, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  515. Alexandru Liviu Colceriu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Intorsura Buzaului
  516. Ungureanu Marius-Mihai, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  517. Mirel Rădescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  518. Golea Lorelei, Judecătoria Buzau
  519. Anuta Anisoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  520. Căilean Andreea-Carolina, Judecătoria Târgu Mureș
  521. Ramona Jardieanu, DNA Structura Centrala
  522. Cosmina Mihaela Colceriu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zarnesti
  523. Strugariu Oana Elena, Judecătoria Suceava
  524. Marin Alexandru Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  525. Voiculescu Mădălina, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  526. Dietrich Magdalena, Tribunalul Timis
  527. Spuma Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  528. Nicoara Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  529. Meszar Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  530. Meszaros Robert, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  531. Toader Costin-Mihai, Judecătoria Racari
  532. Diremia Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rosiori de Vede
  533. Iboiu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rosiori de Vede
  534. Grecu Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rosiori de Vede
  535. Andrei Constantin Cristi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Racari
  536. Nica Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  537. Nica Alina, Judecătoria Brașov
  538. Miron Carmen, Judecătoria Oradea
  539. Dinu Alex Ionut, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targoviste
  540. Daniel Giorgian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
  541. Cristina Margarit, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
  542. Let Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  543. Iulia Enache, Judecătoria Bacau
  544. Ruxandra-Maria Pavel, Judecatoria Cluj-Napoca
  545. Toader Mirel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  546. Gabriel Mustață, Judecătoria Constanța
  547. Marius Nastasia, Judecătoria Constanța
  548. Constanța Ilie, Judecătoria Constanța
  549. Anca Sîrghe, Judecătoria Constanța
  550. Monica Vieru, Judecătoria Constanța
  551. Delia Gherasim, Judecătoria Constanța
  552. Alina Crasovschi, Judecătoria Constanța
  553. Camelia Doroiman, Judecătoria Constanța
  554. Roxana-Elena Doicescu, Judecătoria Constanța
  555. Parascheva Dorin, Judecătoria Constanța
  556. Ștefan-Alexandru Toma, Judecătoria Constanța
  557. Laura-Ioana Pecheanu, Judecătoria Constanța
  558. Monica Rizea, Judecătoria Constanța
  559. Lelia-Gabriela Soare, Judecătoria Constanța
  560. Maria Timoașcă, Tribunalul Constanța
  561. Anca Pârlețeanu, Tribunalul Constanța
  562. Marilena Mircioi, Tribunalul Constanța
  563. Florin Unguras, Judecătoria Turda
  564. Panoiu Bogdan, auditor de justitie anul 2
  565. Rizea Narcis, auditor de justitie anul 2
  566. Besu Ionel Laurențiu, Tribunalul Giurgiu
  567. Alexandru Florea, DIICOT
  568. Meszaros Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  569. Fraiu Flaviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  570. Ovidiu Zaharia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targu-Bujor
  571. Borcoman Cătălin, DIICOT Brasov
  572. Chiriac Radu Ionut, Judecatoria Galati
  573. Marton Domokos, Parchetul de pe lângă Judecătoria Intorsura Buzaului
  574. Oancea Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  575. Tetean-Vinteler Ada, Parchetul de pe lângă judecătoria Gherla
  576. Toloarga Constantin Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  577. Ana Mureșan, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  578. Amaryl Sabau, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  579. Melinda Diaconescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  580. Thea Zinca, Judecatoria Caransebes
  581. Ana Maria Ghiata, Judecatoria Harlau
  582. Prinose Elena-Georgiana, Judecătoria Sectorului 2
  583. Avram Anda-Elena, Judecătoria Satu Mare
  584. Candale Laura Camelia, Tribunalul Bistrița-Nasaud
  585. Anca Demian, Judecatoria Hateg
  586. Monica Turcu, Tribunalul Constanța
  587. Marina Tudose, Judecătoria Orăștie
  588. Tanko Emoke, Judecatoria Piatra Neamt
  589. Crudu Irinel Valeriu, DNA ST Suceava
  590. Ciprian Mihai Morisca, DNA ST Suceava
  591. Mihaela Mihai Popa, DNA ST Suceava
  592. Ailoaie Luminita, DNA ST Suceava
  593. Irimia Mihai, DNA ST Suceava
  594. Alice Jemboiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  595. Rosca Sergiu-Valer, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  596. Anca Iliescu, Judecătoria Sectorului 3
  597. Ionel iliescu, DIICOT
  598. Teliceanu Viorel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  599. Alexandra Pop, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  600. Cristea Denisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  601. Iordache Viorel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  602. Miocioi Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  603. Anton Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  604. Andrei Camelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  605. Tudor Vasile, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  606. Popa Beatrice, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  607. Iorgu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  608. Timis Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  609. Zainea Cristinel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  610. Constantinescu Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  611. Statache Claudiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  612. Nas Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  613. Robu Viviana Oana, Judecătoria Bălcești
  614. Marc Ionela Anca, Judecatoria Cluj Napoca
  615. Alexandra Antonache, Judecatoria Sectorului 4
  616. Stancu Dana Iuliana, Curtea de Apel Pitești
  617. Barbuceanu Catalin George, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti
  618. Bojin Marian Daniel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  619. Onescu Andrei, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  620. Stefan Ispasoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  621. Aron Denisa Florentina, auditor de justitie anul II
  622. Vârtopeanu Mădălina, Judecătoria Timișoara
  623. Povaliceanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  624. Onofrei-Nichiforel Marius, Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
  625. Ana-Maria Manole, Judecătoria Sectorului 3
  626. Marilena Neacșu, Tribunalul București
  627. Gina Bulat, DNA
  628. Moiș Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  629. Andrei Dragan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  630. Ionescu Irina, Judecatoria Constanta
  631. Constantinescu Andreea, Judecătoria Sectorului 1
  632. Raluca Vestemeanu, DIICOT ST Brasov
  633. Cristina Moisa, Curtea de Apel Brasov
  634. Geambasu Daria-Alexandra, auditor de justitie anul 2
  635. Rosiu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  636. Cristina Constantinescu, Tribunalul Constanța
  637. Marius Flucus, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  638. Antaloae Ovidiu, Judecatoria Oltenita
  639. Ana Maria Carlanaru, Judecatoria Botosani
  640. Daniel Verives, Judecătoria Podu Turcului
  641. Claudia Marcu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Galati
  642. Liliana Manoliu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
  643. Bartok Szende, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  644. Simion Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  645. Paun Iulian, Judecătoria Focșani
  646. Sandu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamt
  647. Zaharia Georgel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pascani
  648. Orza Raluca Ioana, Tribunalul Specializat Mureș
  649. Bordianu Dragoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  650. Andra-Monica Lăsconi, Judecătoria Ploiești
  651. Pop Ciprian Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduș
  652. Ioana Gherasim, Judecatoria Pitesti
  653. Dragoș Olteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  654. Florea Ana Maria, Judecătoria Sibiu
  655. Imireanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Calarasi
  656. Mihai Laura Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  657. Nicoleta Luca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  658. Anca Tiba-Morar, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  659. Stamatescu Alexandru-Andrei, auditor de justitie anul I
  660. Lohan Iulia Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmatiei
  661. Roxana Dan, Judecatoria Cluj Napoca
  662. Mihail Andreca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  663. Ana Maria Lixandru, Judecătoria Slatina
  664. Goia Simina Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  665. Octavia Pripasu, Judecatoria Sectorului 3
  666. Andreea Lup, Judecatoria Satu Mare
  667. Iuliana Mihaela Bucur, Tribunalul Buzau
  668. Bodor Ionescu Tiberiu, auditor de justitie
  669. Ana Elena Hutanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  670. Nechifor Mirela, auditor de justitie, anul I
  671. Chiriac Daniel, Judecătoria Hârlău
  672. Constantin Irina, DNA
  673. Veronica Sîrbu, Judecătoria Sectorului 4 București
  674. Daniela Lecca, Judecătoria Sectorului 4 București
  675. Voroneanu Denisia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botosani
  676. Bogdan Popescu, Judecatoria Targu-Jiu
  677. Ghica Alexandra-Nicoleta, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  678. Bilciu Iulia Ioana, DNA Structura Centrală
  679. Tudor Filip, auditor de justitie anul II
  680. Ardelean Cristina, auditor de justiție anul I
  681. Andrei Aneta-Violeta, DIICOT Structura Centrala
  682. Leontică Paul-Teodor, DIICOT Suceava
  683. Gaisteanu Laura, Judecătoria Târgoviște
  684. Stan Rares Petru, DIICOT
  685. Naghiu Dida, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  686. Marin Calusaru, DNA ST Craiova
  687. Vlad Tari, Judecătoria Sectorului 2
  688. Dana Titian, Curtea de Apel Alba Iulia
  689. Brindusa Andreea Sârbu, Judecătoria Sectorului 1 București
  690. Pirvu Ana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
  691. Duță Mihai-Gabriel, Judecătoria Roșiorii de Vede
  692. Florin Traian Lazãr, Judecătoria Botoșani
  693. Vlad-Alexandru Conea, Judecătoria Giurgiu
  694. Chivu Anita, Judecatoria Alexandria
  695. Bădoi Iulian, DIICOT Teleorman
  696. Busu Diana, Judecatoria Constanta
  697. Tarnovschi Alexandra Karina, auditor de justitie, anul II
  698. Lucia Laloianu, Curtea de Apel Craiova
  699. Roxana Beatrice Teslovan, auditor de justiție anul II
  700. Florian Bogdan Lucian, auditor de justitie anul II
  701. Iulia Emilia Apostol, Judecătoria Piatra Neamt
  702. Ioana-Maria Cîmpean, Judecătoria Timișoara
  703. Felicia Popovici, DNA
  704. Enache Eliza Ionica, Judecatoria Slatina
  705. Puf Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  706. Lungu Lucian, Tribunalul Botoșani
  707. Chiazna Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  708. Flore Danina Oana, Judecătoria Timisoara
  709. Stasiuc Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targu Mures
  710. Sohorca Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  711. Ibănescu-Larion Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  712. Moraru Alina, DNA Iasi
  713. Dulca Adelina Silvia, Judecătoria Satu Mare
  714. Anca Patriche, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  715. Ionita Irina, Tribunalul București
  716. Narla Liviu, Judecatoria Giurgiu
  717. Mandache Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  718. Ristea Ramona, Tribunalul Timis
  719. Daniel Oltean, DIICOT ST Tîrgu Mureș
  720. Lazea Corina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  721. Viciu Maria Mirabela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
  722. Guș Octavia Raluca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  723. Nitica Malina, Judecatoria Timisoara
  724. Varluga Radu, Judecatoria Timisoara
  725. Crina Mehedin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud
  726. Radu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  727. Sas Anca Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  728. Marin Tiberiu Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  729. Scaletchi Costantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  730. Deca Iulia Andreea, Judecatoria Sibiu
  731. Luca Valentin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
  732. Elena Ciulin, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  733. Alexandru Claudiu Pirlea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
  734. Ghidiu Liliana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brasov
  735. Orza Bogdan, DIICOT ST Tg. Mureș
  736. Sorin Pasăre, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  737. Vlad Craciun, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighisoara
  738. Lucian Cosmin Manoloiu, Judecătoria Slatina
  739. Berende Ruxandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  740. Tiberiu Augustin Bratu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  741. Onea Dalidis Nicoleta Irina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  742. Raluca Focșa, Tribunalul Bucuresti
  743. Cosmin Radulescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  744. Camelia Radulescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  745. Petronela Negru, Judecatoria Brasov
  746. Madalina Puscas, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba
  747. Laura Moroiu, Judecatoria Piatra-Neamt
  748. Răzvan Alexandru Băra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  749. Serban Viorel-Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  750. Corina Petrescu, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
  751. Ghiciulescu Nicoleta, Tribunalul Timis
  752. Elena Vîrdea, auditor de justitie anul I
  753. Angelica Neacșu, Judecătoria Constanța
  754. Gabriel Neacșu, Judecătoria Constanța
  755. Iana Ovidiu, Tribunalul Buzău
  756. Iana Nicoleta Cecilia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  757. Arion Florin Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  758. Arion Larisa Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  759. Dumitran Marius, Judecătoria Faurei
  760. Cristea Ștefan-Georgian, auditor de justitie anul II
  761. Sălăjan Mădălina, Judecătoria Marghita
  762. Gabor Cristina, Judecatoria Cornetu
  763. Bordeianu Bianca Elena, Judecatoria Iasi
  764. David Maricel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  765. Tatu Dragos Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzau
  766. Tatu Adina Octavia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzau
  767. Andreea Busulescu, Judecatoria Sectorului 1 Bucuresti
  768. Luminita Popa, DNA
  769. Ionas Petru, Judecătoria Lugoj
  770. Ionaș Bianca-Patricia, Judecătoria Lugoj
  771. Iordache Laura Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  772. Elena Luiza Mogosanu, Judecatoria Pitești
  773. Bianca Laura Găzdac, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg Mures
  774. Corina Tudorache, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzau
  775. Valentina Cristina Nețoiu, auditor de justiție anul I
  776. Dorina Grigore, DNA
  777. Luca Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  778. Adina Botezaru, Judecătoria Brasov
  779. Pandel Ciprian, Judecătoria Târgoviște
  780. Bradea Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  781. Cristina Augustina Bontea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petrosani
  782. Cuciureanu Iulia Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  783. Blanaru Larisa Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  784. Gligor Lungan Cosmina Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  785. Blejan Alexandru, Tribunalul Argeș
  786. Daniel Belei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  787. Ursa Paul Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  788. Seniciu Dan, DIICOT ST Tg. Mures
  789. Pop Silvia Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tarnaveni
  790. Maciuc Sorin Ilie, Parchetul de pe lângă judecătoria Sectorului 6 București
  791. Sfîriac Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  792. Filip Luminita Maria, Judecatoria Turda
  793. Mihai Hondor, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  794. Romulus-Dan Varga, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  795. Brînduși Elena Carmina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arges
  796. Bulat Sergiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
  797. Anamaria Georgiana Flucus, Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
  798. Curuia Cristina Iuliana, Judecatoria Petrosani
  799. Diana-Tatiana Plesca, auditor de justitie anul II
  800. Ducu Gavril, auditor de justiție
  801. Oana Apetri, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brasov
  802. Giuverdea Elena Adina, Parchetul de pe langa Judecatoria Petrosani
  803. Olteanu Cosmin Alexandru, Judecătoria Giurgiu
  804. Cristina Frincu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  805. Florin Bogdan Munteanu, DNA ST Iași
  806. Muntianu Bogdan Octavian, Parchetul de pe lângă judecătoria Sectorului 3 București
  807. Apostol Andreea, Judecătoria Sectorului 3 București
  808. Ciotu Roxana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  809. Irina Popa, Judecătoria Sectorului 1 București
  810. Cosmin Sterea-Grossu, Judecătoria Sectorului 4
  811. Marie-Jeanne Nițulescu, Judecătoria Sectorului 3
  812. Andreea Ceausu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  813. Doina Stanta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  814. Coman Georgiana, Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
  815. Violeta Hobincu, Acsinte Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
  816. Petrescu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  817. Teodora Gheorghe Sorescu, Curtea de Apel Pitești
  818. Matei Leontin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  819. Marin Ana Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  820. Grigore Corina, Judecatoria Iasi
  821. Simona Constantinescu, DNA
  822. Ungureanu Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  823. Luiza Daiana Nicolita, Judecătoria Craiova
  824. Luminita Mareș, auditor de justitie anul II
  825. Mihaela Roxana Ioana Bădulescu, Judecătoria Sectorului 1
  826. Vlad Lăcrămioara Marioara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vișeu de Sus
  827. Popovici Monica, Tribunalul Bihor
  828. Florin Popa, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  829. Danusia Boicean, DNA Alba Iulia
  830. Cristina Chiriac, DNA ST Iași
  831. Florin Vîlceanu, Tribunalul Bucuresti
  832. Vladescu Ilie Razvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
  833. Țîra Livia Adriana, Judecătoria Bistrița
  834. Ioan Gaga, Tribunalul Cluj
  835. Ioana Păsculeț, Curtea de Apel Cluj
  836. Codreanu Roxana Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  837. Mursoi Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ģorj
  838. Banea Marian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  839. Stefaniu Simona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  840. Stefaniu Bogdan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  841. Marusca Bogdana,Tribunalul Brasov
  842. Andreea Oana Nica, DNA
  843. Paiusi Carmen Madalina, Judecătoria Sectorului 1
  844. Gabriela Chiriac, DNA ST Iasi
  845. Alina Rasovanm DNA Alba Iulia
  846. Daniel Dumitru, DNA Alba Iulia
  847. Grecu Adrian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  848. Ciusleanu Andreea Maria, auditor de justiție anul I
  849. Dumitru Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  850. Cornoiu Cosmin, Judecatoria Videle
  851. Radmacher Raul, DIICOT Serviciul Teritorial Cluj
  852. Lavinia Tomuletiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  853. Alexandru Ceausu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  854. Bosnea Cristi Sorin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  855. Radmacher Carmen, Parchetul Militar Cluj de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
  856. Panainte Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Harlau
  857. Cimpanu Georgel, DIICOT Suceava
  858. Cherșa Ileana Florentina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  859. Sas Remus, Curtea de Apel Suceava
  860. Simon Ligia, Tribunalul Maramureș
  861. Chiochiu Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  862. Andreea Lup, Judecatoria Satu Mare
  863. Adriana Arhire, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucuresti
  864. Ivanciuc Sorin, Judecătoria Sectorului 1
  865. Bocai Tudor Florin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  866. Crăciun Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  867. Bîrlan Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  868. Gheorghiu Anca Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  869. Mandache Claudia, Judecatoria Iasi
  870. Topală Teodor Bogdan, DIICOT Structura Centrală
  871. Liliana Gliga, Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  872. Rizoiu Cristina-Georgiana, auditor de justitie anul II
  873. Sovarschi Laura, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alesd
  874. Nicoleta Soare, Tribunalul Olt
  875. Vaduva Maria Valentina, Tribunalul Olt
  876. Onofrei Oana Andreea, Judecătoria Sectorului 1
  877. Alunaru Cristian Claudiu, Tribunalul Arad
  878. Anca Apostol, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamt
  879. Marius Romaş, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  880. Remus Budai, DNA
  881. Remus Coman, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  882. Manole Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Judecătoria Sectorului 2
  883. Mădălina Sima, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  884. Laura Pena, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau
  885. Țigler Larisa Ioana, auditor de justiție anul II
  886. Apostol Narcisa Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari
  887. Ioana Mic, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  888. Andreea Raluca Bratosin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  889. Petre Bogdan Bratosin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpina
  890. Biculescu Lotee, Judecătoria Craiova
  891. Laura Pop, Judecătoria Târgu Mureș
  892. Ciprian Cosnita, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bv
  893. Andronache Marius Constantin, Judecătoria Petroșani
  894. Lates Maria Ecaterina, Judecatoria Fetesti
  895. Barbu Camelia Liliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale
  896. Irina Constantin, DNA Structura Centrală
  897. Prunea Alexandra Bianca, Judecătoria Tg. Mureș
  898. Roxana Maria Calin, Tribunalul Bucuresti
  899. Angela Barbu, DIICOT ST Tg Mures
  900. Constantin Barbu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mures
  901. Zaharciuc Monica, Judecatoria Alexandria
  902. Serban Daniel Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  903. Mihai Cepes, Judecătoria Timișoara
  904. Lazar Amalia, Judecatoria Onesti
  905. Ioan Șandru, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  906. Mociran Adela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
  907. Laurențiu Marius Hetriuc, Curtea de Apel Suceava
  908. Dinică Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Faurei
  909. Cimpeanu Florentina, Judecatoria Ploiesti
  910. Cristina Crăciun, Tribunalul Timiș
  911. Olariu Nicușor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeș
  912. Moatăr Alina-Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeș
  913. Manea Theodora-Maria, auditor de justitie anul I
  914. Hanu Magdalena, Tribunalul Galati
  915. Moldoveanu Mihai Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vanju Mare
  916. Meszaros Tiberiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  917. Marinela Grigorie, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  918. Camelia Stanciu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  919. Eugen Cristian Grigorie, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  920. Constantin Laloianu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  921. Negrau Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  922. Sadîc Zafer, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  923. Vernea Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  924. Ramona Muscalu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  925. Liviu Mustata, Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
  926. Ionescu Dana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sannicolau Mare
  927. Ciocan Radu Andrei, Tribunalul București
  928. Ramona Gratiela Milu, Curtea de Apel Brasov
  929. Constantinescu Laurentiu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Motru
  930. Ghinea Alexandru-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetesti
  931. Ellzica Tentiuc, Judecătoria Piatra Neamt
  932. Soltan Alexandru, DIICOT ST Ploiesti
  933. Pascaru Gema, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
  934. Pascaru Răzvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
  935. Neculaes Alina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau
  936. Marian Chiriac, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  937. Gabriela Spineanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
  938. Dan Blanaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  939. Alexandra Vasile, Parchetul de pe lângă Judecătoria Costesti
  940. Alexandru Ciochină, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  941. Dragos Andrei Păduraru, DNA Structura Centrala
  942. Sitiavu Georgiana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  943. Dan Blanaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  944. Avramescu Otilia Marinela, auditor de justiție anul II
  945. Dumbraveanu Andreea Maria, Tribunalul Bucuresti
  946. Manolica Maria Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
  947. Cazac Anca, Judecătoria Zarnesti
  948. Cudalb Adrian Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  949. Lazea Dorel Ioan, Judecătoria Alba Iulia
  950. Ungureanu Alina, auditor de justitie anul I
  951. Cazacu Radu, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  952. Nițescu Simona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  953. Gradina Laura, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  954. Crișan Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  955. Dinu Ionut Alex, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targoviste
  956. Grip Paul Tudor, Judecătoria Zărnești
  957. Ioana Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalau
  958. Tisu Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  959. Zidarescu Virginia, Judecatoria Focsani
  960. Alina Ghinescu, DIICOT
  961. Comanescu Cătălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  962. Vlad-Alexandru Bențan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  963. Tarba Mădălin Florin, Judecătoria Faurei
  964. Paun Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  965. Șendrescu Dănuț, Tribunalul Vâlcea
  966. Derlean Petru Alexandru, auditor de justitie anul II
  967. Dragota Larisa Petruta, auditor de justitie anul II
  968. Cocoveica Ioana-Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrita
  969. Marius Borta, auditor de justitie anul 1
  970. Habean Maria Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  971. Dumitru Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacau
  972. Nadina Drecea, Tribunalul Bucuresti
  973. Ginghină-Gorga Mirela, auditor de justitie anul II
  974. Acatrinei Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
  975. Vitejanu Emilia Daniela, auditor de justiție anul II
  976. Ungureanu Elena Cerasela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  977. Mirea Dragos Valentin, Judecatoria Cornetu
  978. Acatrinei Alexandru, Judecatoria Gura Humorului
  979. Hauder Stefania Dochita, auditor de justitie an II
  980. Diana Bulancea, Curtea de Apel București
  981. Iulia Gabriela Lulciuc, Curtea de Apel Suceava
  982. Florin Tohatan, DIICOT BT Maramures
  983. Ene Laura-Elena, Judecătoria Sectorului 6 București
  984. Costache Andrea, Tribunalul Bucuresti
  985. Adrian Popescu, Judecatoria Cluj-Napoca
  986. Anca Maria Groza, Tribunalul Cluj
  987. Bănică Anca-Maria, Judecatoria Sectorului 2
  988. Boteanu Teona Gabriela, auditor de justitie anul II
  989. Petrea Alin, auditor de justitie anul II
  990. Petruşcă Amalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  991. Mihai Zgripcea, DIICOT
  992. Carmen Fota, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  993. Baldea Diana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iasi
  994. Botogan Claudiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  995. Ududec Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  996. Solomon Marian, Judecătoria Sectorului 4
  997. Bordianu-Plesescu Roxana-Angela, auditor de justitie
  998. Stănculescu Catalin-Nicolae, Judecătoria Calafat
  999. Dohan Calin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalau
  1000. Florin Zereş, Judecatoria Sibiu
  1001. Georgiana-Olivia Copacian, Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti
  1002. Anghel Emilian-Ionut, auditor de justitie anul I
  1003. Nita Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
  1004. Nita-Manole Simona Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
  1005. Mihai Florentina Lidia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Secuiesc
  1006. Catanoaie Alexandra-Laura, auditor de justitie anul II
  1007. Roxana Marculescu, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  1008. Dumbraveanu Calin, DIICOT St Centrala
  1009. Bacoiu Diana-Madalina, auditor de justitie anul I
  1010. Lupu Florin Mircea, Judecatoria Iasi
  1011. Mihaela Iuliana Savu, Tribunalul Olt
  1012. Varga Sanda Daria, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  1013. Alexandra Iacob, Judecătoria Sectorului 6 București
  1014. Simion Mihaela, Tribunalul Brasov
  1015. Lazea Larisa-Andreea, auditor de justitie anul 2
  1016. Manoiu-Olaru Alina Raluca, Judecatoria Petrosani
  1017. Ionescu Elena Georgiana, Judecatoria Petrosani
  1018. Rad Anca Maria, Tribunalul Cluj
  1019. Denisa Popa, auditor de justitie anul II
  1020. Alexandra Maria Zernovean, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sfantu Gheorghe
  1021. Bunea Andrei Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
  1022. Vlad Cîrjan, Judecătoria Sectorului 4 București
  1023. Pop Anghel Marian, Curtea de Apel Alba Iulia
  1024. Nicoara Alexandra-Ioana, auditor de justitie anul I
  1025. Moiceanu Nicolae-Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  1026. Predescu Monica-Raisa, Judecătoria Ploiești
  1027. Ecaterina Racovița, auditor de justiție anul II
  1028. Mircea Iuliana, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanta
  1029. Elena-Alexandra Mânzălică, auditor de justiție anul II
  1030. Rareș Mărieș, Judecătoria Reșița

Leave A Comment

%d bloggers like this: